Giriş Kayıt Ol

Gizlilik Politikası


Parti Showroom Kişisel Bilgi Güvenliği
Sitemizden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Sitemiz tarafından sizden alınan bilgiler sistemimiz tarafından kaydedilmekte ve kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
partishowroom.com 256 bit güvenlik sertifikasına sahiptir. Partishowroom.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256 bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır.Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direkt olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir…
Siz Değerli Müşterilerimizin güvenliği için birkaç önerimiz var
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.
Bize güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.